Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hi, Hľadám Byt, alebo dočasné miesto v Stockholm area  (Přečteno 28462 krát)
joseph99



Karma: 0
Příspěvků: 0


« : Červenec 04, 2018, 08:10:50 am »

Krásne dobré ránko, deň všetkým ľudom ;-)
32 ročný, čistotný a zodpovedný muž hľadá informáciu, radu vedúcu k nájdeniu bytu, poprípade ak by niekto vedel alebo by mal dočasnú neprechodnú izbu v Stockholme, kľudne v  okolí ( mám auto...) prosím napíšte ;-)
Kaucia a nájom predom/ načas samozrejmosťou, výška flexibilná poďla lokality, kvality, parkovania... ;-)
Blocked a iné funguje, ale to je polovica magorov a druhá fake profily... :-D
Odmena- 1 L dobrej slivovice, poprípade, Francúzske víno, alebo aj nejaká fin. odmena za info ;-)
Predom všetkým ďakujem za Váš čas a prajem Vám všetkým úspešný deň ;-) joseph
Zaznamenáno
moncicak



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Říjen 18, 2018, 10:56:37 pm »

Ahojky Josephe, ještě hledáš nebo už jsi něco našel? Jestli ještě nic nemáš, tak bych ti chtěla doporučit jednu stránku, je to tahle . Je to stránka, kde jsou nabídky od různých realitek a právě prodávají nebo pronajímají v různých částech světa. Já jsem tam před několika lety našla pronájem bytu ve Španělsku. Tak se zkus podívat, třeba budeš úspěšný.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Svedsko.se © 2024
Vše o životě ve Švédsku. Informace o práci, ubytování, studiu a cestování ve Švédsku. Česká a slovenká krajanská komunita žijící ve Švédsku.

Zahnarzt München